Ask filmlerinin unutulmaz yönetmeni (1990) afişi

Ask filmlerinin unutulmaz yönetmeni (1990)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
106 dakika
Sekyazar Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni piyasanın tek düze filmlerinden çok sıkılmıştır. Artık sanatını ön plana çıkarabilecek entellektüellikte bir film yapma kararı verir. Yeşilçam ın yokluklarına rağmen bu film çekilmelidir.

Yorumlar

teletabi profil resmi
teletabi
Genel olarak dolu ve güzel bir filmdi. Şener Şen'in çektiği film uğruna çabasını gördükçe kendimden utandım. İzlediğim bir filmi veya herhangi bir sanat eserine verilen emeği hiçe sayıp düşünmeden çöp bu diyebiliyordum. Film bu yaptığımın bencilce olduğunu tokat gibi çarptı yüzüme. Bunun dışında özellikle son sahnelerde eminim ki herkes kendinden bir şeyler bulacak ve filmle arada olan bu paylaşım daha da unutulmaz yapacak filmi sizin nezdinizde. Aslında hepimiz tarafından bilinip hiçe sayılan sevgi meselelerine de ufak göndermeler var; sırf yalnızlıktan kurtulmanın verdiği güven hissini sevdiğimiz için birini seviyoruz gibi.
7 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Sekyazar kardeşim eğer İstanbul'da yaşıyorsan Beyoğlu Salt Sanat Galerisi'ni takip etmeni öneririm. Bazı günler eski filmlerin gösterimleri oluyor. Mesela yakın bir zamanda Muhsin Bey vardı.
2 yıldan fazla önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Filmin hiçbir yerde kaliteli görüntüsünü bulamadım bulabilenler mesaj atarsa sevinirim, hikaye olarak mükemmel bir film sinemamızın başyapıtlarından
3 yıldan fazla önce

Ask filmlerinin unutulmaz yönetmeni filmini beğenenler

Ask filmlerinin unutulmaz yönetmeni filmini içeren raflar

Ask filmlerinin unutulmaz yönetmeni filmi hakkında ilgi çekici içerikler