The Man Without a Face (1993) afişi

The Man Without a Face (1993)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
115 dakika
hezarfen Geçirdiği kazanın ardından hem fiziksel hem de psikolojik olarak derin yaralar alan öğretmen Justin McLeod, yaşadığı travmayı unutmak için şehirden uzaklaşarak daha sakin bir hayata başlamayı seçer. Kazanın üstünden yedi yıl geçmiştir ve McLeod artık münzevi bir ressam olarak yaşamını sürdürmektedir. Chuck evden uzaklaşmak isteyen ancak puanları yetersiz olduğu için hedeflediği okulu kazanamayan sorunlu bir çocuktur. Çevresindekileri ikna edemese de bu sınavı kazanacağına inanıyordur. Ve yakınlarda yaşayan bu esrarengiz adamı gördüğünde talihinin döndüğünü hisseder. Chuck, McLeod’u kendisini çalıştırması için ikna etmekte başarılı olur ve böylece bu iki farklı karakter arasında naif bir dostluk başlar.

Yorumlar

fir profil resmi
fir
bu film daha çok izlenebilir mi lütfen?!
0
2 ay önce
tunaturan profil resmi
tunaturan
Asıl içtenlik ve iyilik insanın içinden kalbinden geçen duygulardır bir insanın yüzü olup olmaması önemi yok insanlara karşı önyargılı olup elimize ne geçebilir ki? Her insanın geçmişte yaptığı hatalar peşini bırakmaya çalışsada insanlar bunu yüzlerine vurmaya çalışıyorlar..Gerçekten çok harika, anlamlı bir başyapıt.
0
1 yıl önce
MeKa profil resmi
MeKa
Tatlı bir dostluk ve başarı hikayesi. Fakat izleyen sayısının az oluşuna şaşırdım. Daha fazla insan tarafından izlenmeyi hak ediyor bence.
0
neredeyse 2 yıl önce

The Man Without a Face filmini beğenenler

The Man Without a Face filmini izlemek isteyenler

The Man Without a Face filmini içeren raflar

The Man Without a Face filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön